top of page

pá 23. 6.

|

Granville

Exercicie na moři pro otce s dospívajícím synem

Outdoorový program se spirituálním přesahem v duchu hesla: „Mnoho mužů má děti, ale málo dětí má otce“. Plavba nabízí jedinečnou příležitost prohloubit vztah mezi otcem a jeho dospívajícím (17+) synem. Posádku tvoří 4 dvojice otec-syn, kněz a skipper.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Exercicie na moři pro otce s dospívajícím synem
Exercicie na moři pro otce s dospívajícím synem

Čas a místo

23. 6. 2023 17:00 – 30. 6. 2023 17:00

Granville, Prom. du Dr Paul Lavat, 50400 Granville, France

Posádka

O události

Týden na moři strávíme plavbou v oblasti zálivu Sant Malo a normandských ostrovů (Channel Islands). Plavba všem účastníkům umožní naučit se dovednosti posádky námořní plachetnice včetně základů navigace a řízení lodi (každý si vyzkouší všechno, co bude chtít). Na programu je i noční přeplavba (den – noc – den) s cílovým přístavem St Peter Port na Guernsey.

Duchovní program plavby je inspirovaný exerciciemi na moři, tak jak je založil Olda Loveček, každý den mše svatá, každý den témátko k zamyšlení (necháme se inspirovat starozákonními příběhy vztahu otec – syn), duchovně nás bude doprovázet kněz a salesián Pavel Kuchař.

Doplňkový program a výzvové aktivity v duchu víkendů pro otce s dospívajícím synem bude trochu o spolupráci, trochu o konkurenci, možná se dostaneme i na hranici svých fyzických a psychických schopností.

Cena cca 15 000,- Kč za osobu pokrývá náklady na loď, pojištění kauce, jídlo i dopravu do Granville. Náklady budou rozpočítány mezi posádku na základě skutečných výdajů.

Do Granville a zpět se budeme dopravovat autem.

Jak je organizována offshore plavba si můžete přečíst zde.

Plavíme se na čtyřkajutové Sun Odyssey 43 z roku 2006. Loď je vybavena a certifikována pro offshore plavby (do 60nm od pobřeží).  Na palubě máme samonafukovací vesty se světlem a harnessy pro všechny členy posádky, záchranný ostrůvek, AIS přijímač, EPIRB bóji, satelitní komunikátor GARMIN InReach Mini a další nezbytné vybavení. 

Trasování lodi přes satelit bude veřejně dostupné na adrese share.garmin.com/share/blueyachting .

Sdílet událost

bottom of page